«  Липень 2012  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.08.2019, 13:46

Головна » 2012 » Липень » 16 » Передай вогонь перемоги
Передай вогонь перемоги
   Через декілька днів розпочнеться наймасштабніша спортивна подія - ХХХ Олімпійські Ігри в Лондоні. Вже багато років існує славна традиція - естафета олімпійського вогню, яка єднає всіх людей світу навколо ідей та цінностей олімпізму заради миру, дружби та життя.
   Сьогодні, 16 липня, жителі Нікопольщини стали свідками створення нової олімпійської історіїї України, отримавши унікальну можливість стати учасниками Всеукраїнської естафети "Передай вогонь перемоги", яка цього року вперше проходить в нашій країні. Дніпропетровщина отримала символ олімпійської вдачи від спортсменів Запоріжжя. Шлях переможного вогню проходить через с. Кам'янське, м. Нікополь, м.Кривий Ріг та переходить на Кіровоградщину.
   На Нікопольщині учасників естафети зустрічало керівництво району на чолі з головою Нікопольської районної ради Матюком Миколою Степановичем, жителі Придніпровської територіальної громади, кращі юні спортсмени Кам'янської ЗОШ. Передача олімпійського вогню розподілилася між територіальними громадами району: Кам'янське - Червоногригорівка - Придніпровське - Шевченково - Павлопілля. Також до естафети приєдналися знані спортсмени Нікопольщини, вихованці с/к "Колос", ветерани спорту, спортсмени-інваліди.
   Урочиста частина зустрічі відбулася на подвір'ї Кам'янської ЗОШ. Запашний коровай від жителів краю козацької слави прийняв олімпійський чемпіон з важкої атлетики Ю.К.Зайцев. Присутні на святі прослухали привітання учасникам Всеукраїнської естафети від голови НОК України С.Бубки. Також зі словами-вітанням звернулись до жителів району голова райради М.Матюк та методист відділу освіти з питань фізичної культури та спорту О.Клименко.
   Команда Кам'янської ЗОШ "Вікторія" вже другий рік поспіль стає призером Всеукраїнського спортивно-масового заходу для дітей та юнацтва "Олімпійське лелеченя" (МДЦ"Артек"). Капітан команди Вікторія Курдуп (багаторазовий переможець та призер Всеукраїнських та Міжнародних турнірів з художньої гімнастики) отримала спортивний кубок від олімпійського чемпіона Ю.Зайцева.
   Урочисте дійство закінчилось відвідуванням музею спортивної слави Нікопольщини та кабінету олімпійської освіти Кам'янської ЗОШ.
   На згадку учасникам подій залишилося фото та море вражень, які не зіпсувала навіть неймовірна спека. А олімпійський вогонь продовжив свій шлях до м.Нікополя.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 717 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/5