«  Червень 2012  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 20:40

Головна » 2012 » Червень » 14 » Олімпійське лелеченя – 2012
Олімпійське лелеченя – 2012
   Переможець  обласного фіналу Олімпійське лелеченя - 2012, команда "Вікторія" Кам'янської ЗОШ Нікопольського району (директор Кавалер Ю.В.) представляла Дніпропетровщину в Міжнародному фіналі в МДЦ "Артек" з 1 по 7 червня 2012 р.
   27 команд з України та юні олімпійці Польщі змагались та відпочивали в чудовому місці "Артек".
   За презентацію під назвою "Серце Кубертена – живе в наших серцях", наша команда розділила 4 місце з комндою Львівської області.
   В напруженій спортивній боротьбі юні спортсмени Кам'янської ЗОШ в змаганнях з артболу перемогли команди АР Крим, Польщі, Миколаївської області, в полуфіналі поступились 1:2 команді Сумської області, і в матчі за 3-4 місце виграли 2:0 у команди Чернігівської області і завоювали бронзові медалі.
   Газета нашої команди "Олімпієць Дніпропетровщини", стала кращою в конкурсі стінних газет під назвою: "Ми і Олімпійський рух" і нагороджена дипломом Національного олімпійського комітету України. Поряд зі спортивними змаганнями діти активно відпочивали. Команда "Вікторія" Дніпропетровської області отримала грамоту за 2 місце в танцювальному "Стартінейджері".
   Представником Дніпропетровського осередку НОК Олександром Дювбаковим та керівниками команди Миколою Корнєвим та Олександром Клименком організовані чудові поїздки дітей до м.Ялти, з катанням на катері південним берегом Криму та до жемчужини Криму парку Айвазовського, який знаходиться в м.Партеніті. Незабутнє враження про перебування в МДЦ "Артек" залишило відвідування музею космонавтики.
   Чудова зустріч юних олімпійців педагогічним колективом та батьками учнів назавжди залишаться в серцях юних лелеченят, з надією на майбутні перемоги.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 1036 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/8
1 олександр
дякуємо батькам і вчителям кам'янської школи за фантастичну зустріч з артеку!!!