«  Квітень 2012  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 26.08.2019, 03:03

Головна » 2012 » Квітень » 24
   20 квітня 2012 року на спортивній базі Дніпропетровського вищого училища фізичної культури та спорту відбувся обласний фінал "Олімпійське лелеченя" для учнів 5-6 класів під девізом Твори! Вивчай! Перемагай!
   В змаганнях прийняли участь 8 кращих команд області. На параді відкриття змагань, нашу команду очолював директор школи Кавалер Ю.В. та вчителі фізичного виховання Корнєв М.Д. та Клименко О.Г.
   В напруженій спортивній боротьбі команда "Вікторія" Кам'янської ЗОШ Нікопольського району зайняла І місце в презентації команди, І місце в змаганнях знавець Олімпійського спорту, І місце в комплексній естафеті, а отже І загальнокомандне місце. На другому місці юні лелеченята м.Дніпродзержинська, на третьому м.Кривого Рогу, четвертими були предсатвники м.Дніпропетровська.
   Голова Дніпропетровського осередку НОК України Андрій Васильович Павелко вручив капітану нашої команди Курдуп Валерії грамоти, кубок за перемогу і головний прих змагань велике Олімпійське лелеченя.
   Тепер наша команда разом зі своїми наставниками О.Г. Клименко та М.Д. Корнєвим з 1 по 7 червня будуть захищати честь Дніпропетровської області у Всеукраїнському фіналі, який відбудеться в МДЦ "Артек". Вітаємо з перемогою: Курдуп Валерію, Клименко Діану, Петрову Грацин, Ступак Катерину, Мальовану Анастасію, Дурнєву Анастасію, Юзву Олега, Триодіяла Михайла, Ткаченко Дениса, Селезньова Кирила, Прокудіна Михайла та Ілюхіна Івана.
   Ведучими спортивного свята були учні нашої школи Гордійчук Єгор та Недвецька Юлія. Учасникам змагань та гостям свята дуже сподобалось виконання пісні "Україна", ученицею 5 класу Бурцева Аліною на церемонії відкриття змагань.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 499 | Додав: Sold | Дата: 24.04.2012 | Коментарі (0)