«  Квітень 2012  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.08.2019, 14:12

Головна » 2012 » Квітень » 23 » Олімпійський день завітав на Дніпропетровщину
Олімпійський день завітав на Дніпропетровщину
   В Нікопольському районі Дніпропетровської області відбулися заходи, присвячені святкуванню Олімпійського Дня.
   В рамках свята пройшли різноманітні спортивні заходи, в яких взяли участь керівники району, відомі спортсмени, учні загальноосвітніх шкіл, ветерани, інваліди, керівники Дніпропетровського відділення НОК України.
   Спортивне свято пройшло на базі Кам’янської школи, команда якої стала чемпіоном минулорічного Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» в МДЦ «Артек».
   Кожний, хто взяв участь в Олімпійському дні, знайшов для себе заняття за інтересом. Наприклад, для інвалідів були влаштовані змагання з шашок, шахів, а також настільного тенісу. Ветерани змагались як у легкоатлетичних забігах, так і в інших видах спортивної програми.
   Змагання з бігу на 30 та 60м серед юнаків та дівчат 3-4, 5-6 та 7-8 класів проходили на призи Заслуженого тренера України з легкої атлетики Володимира Григоровича Чауса, який виховав багатьох відомих спортсменів: майстрів спорту міжнародного класу, Заслужених майстрів спорту, призерів Олімпійських ігор. Нагородження переможців змагань проводив син відомого тренера, чемпіон України з потрійного стрибку Сергій Володимирович Чаус, який вручив призерам і переможцям грамоти, медалі та цінні подарунки.
   Всього ж в рамках спортивного свята на Нікопольщині проходили змагання в 9 видах програми: футбол, стрітбол, шашках, шахах, настільному тенісі, дзюдо. Також пройшли конкурси малюнку на асфальті та визначились знавці олімпійського руху в олімпійській вікторині.
   Переможці та призери змагань отримали цінні подарунки, встановлені Дніпропетровським відділенням НОК України, а також спеціальні призи від відомих спортсменів, які взяли участь у святі.
   В рамках програм, ініційованих Національним олімпійським комітетом України, «Олімпійська книга» і «Олімпійський куточок» Кам’янська ЗОШ отримала набір книг на олімпійську тематику і спортивний інвентар.
   Дивіться також на сайті Дніпропетровського обласного відділення НОК України

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 737 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/6