Вас вітає колектив Кам'янської загальноосвітньої школи!Дякуємо, що завітали на нашу сторінку!
Кам'янська загальноосвітня школа
Меню сайту

Форма входу

Категорії розділу
Шкільні новини [541]
Спорт-тайм [226]
Вітаємо [16]
Конкурси [0]
Досягнення [6]
Результативність участі шкільного колективу в різноманітних конкурсах

Пошук

Календар
«  Лютий 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 265

Корисні сайти

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія














Єдиний освітній центр:





Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гость · RSS 26.08.2019, 02:50

Головна » 2012 » Лютий » 27 » Підсумки конкурсу комп'ютерного набору
21:09
Підсумки конкурсу комп'ютерного набору
   В рамках проекту використання інтернет та медіоосвітніх технологій в навчально-виховному процесі сучасної школи для розвитку інноваційної особистості минулого тижня проведено конкурс для визначення швидкості набору тексту. Вітаємо переможців, які отримали сертифікати та призи:
   Молодша вікова група (4-5 класи):
Гацирідзе Армен (4 кл.) – І місце (124 с/хв і 20 помилок);
Бурцева Аліна (5 кл.) – ІІ місце (123 с/хв і 20 помилок);
Кіселюк Антон (5 кл.) – ІІ місце (115 с/хв і 12 помилок);
Остапенко Настя (5 кл.) – ІІІ місце (113 с/хв і 14 помилок);
Пракудін Михайло (5 кл.) – ІІІ місце (104 с/хв і 5 помилок).
   Середня вікова група (6-8 класи):
Гуськова Марина (8 кл.) – І місце (168 с/хв і 15 помилок);
Мальована Анастасія (6 кл.) – ІІ місце (161 с/хв і 19 помилок);
Дубовський Владислав (8 кл.) – ІІІ місце (144 с/хв і 10 помилок).
   Старша вікова група (9-11 кл.):
Гордійчук Єгор (10 кл.) – І місце (199 с/хв і 21 помилка);
Филоненко Вікторія (9 кл.) – ІІ місце (177 с/хв і 13 помилок);
Шкарупа Олександр (10 кл.) – ІІІ місце (163 с/хв і 8 помилок).
   Серед педколективу:
Зуєва Інна Іванівна (секретар) – І місце (168 с/хв і 4 помилки);
Городецька Наталія Іванівна (ЗНВР) – ІІ місце (165 с/хв і 5 помилок);
Кавалер Олена Володимирівна (ЗВР) – ІІІ місце (159 с/хв і 4 помилки);
Сірякова Тетяна Анатоліївна (вч. укр. мови і літ-ри) – ІІІ місце (161 с/хв і 7 помилок).








Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 516 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz