«  Лютий 2018  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.02.2018, 00:09

Формування активної громадянської позиції через учнівське самоврядування

Опираючись на соціальне замовлення держави виховувати здорову, працелюбну, всебічно розвинену особистість, майбутнього господаря своєї землі і держави, людину, здатну не розгубитися в умовах ринкових умов, демократизації суспільства та нових форм господарювання, колектив школи велику увагу приділяє питанням виховання моральних якостей особистості. З метою формування у підлітків активної громадянської позиції, готовності жити у правовій демократичній державі та брати на себе соціальну відповідальність, в школі було організоване учнівське самоуправління.

Залучення до організації навчально-виховного процесу самих вихованців сприяє розв`язанню різноманітних виховних завдань творчого, інтелектуального, духовного, фізично-естетичного та у цілому гармонійного розвитку і формуванню позитивних рис характеру особистості, суспільно-громадського досвіду та організаторських здібностей. З великим задоволенням ми спостерігаємо за процесом народження справжніх господарів та патріотів нашого закладу, які підтримують кращі традиції та затишок власної школи, сяють від перших перемог, розкривають свої творчі здібності, долають психологічну напругу і почуваються впевнено і комфортно не тільки в рідній оселі, а й за її межами.

Позитивний психологічний клімат та довіра – великий важіль в процесі виховання і основна умова для успішної діяльності учнівського самоврядування. Педагогічний колектив відчуває зацікавленість з боку учнів в процесі управління шкільним життям. Створюючи модель учнівського самоврядування (див. схему) ми прагнули втілити в життя ідею про дитячу самостійність, про можливість повної самореалізації, бо творити індивідуальність треба саме в юнацькому віці, коли формується характер та визначаються якості особистості.

Учнівське самоврядування – спосіб організації життя учнівського колективу. Основні функції.

Учнівська рада школи (голови віддлів учнівського самоврядування) обираються щороку у вересні в межах проекту "Вибори учнівської ради".

Склад учнівської ради:

Бутурлін Валерія, 9 кл. - голова відділу навчання, дисципліни та порядку;
   Погоріла Вікторія, 9 кл. - голова культурно-масового відділу;
   Пометій Богдан, 9 кл. - голова інформаційного відділу;
   Хайрулін Данііл, 9 кл. - голова спортивно-оздоровчого відділу;

Алієва Аміна, 8 кл. - голова бібліотечного відділу;
   Силкіна Дарія, 8 кл. - голова екологічного відділу;
   Цикал Марина, 8 кл. - голова господарчого відділу.

Навчання активу

Зразок передвиборчої агітації

Фотозвіт про проведення виборів учнівської ради

Зразок передвиборчої програми