«  Листопад 2019  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 22.11.2019, 22:41

Партнерські відносини:

Партнерська співпраця школи та інших державних інститутів щодо забезпечення якісної освіти виглядає таким чином:

Ефективність формування фізично, психічно, соціально і духовно здорової особистості в процесі навчально-виховної діяльності забезпечують досвідчені педагоги, бібліотекар, практичний психолог, медична сестра. Також педколектив тісно співпрацює з районною медико-психолого-педагогічною службою та районним Будинком дитячої творчості, що діють на базі школи.

З метою популяризації та розповсюдження гуманістичних ідеалів і цінностей олімпізму серед дітей та юнацтва у 2007 році Національним Олімпійським комітетом України було ініційовано створення Всеукраїнської мережі шкіл олімпійської освіти. Проектом передбачалася організація навчально-виховної роботи, в основу якої покладено гуманістичну ідеологію олімпізму. Отже, Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів з 2007 року працює за проектом «Олімпійська педагогіка в системі роботи загальноосвітніх навчальних закладів України» та тісно співпрацює з НОК України.

Всебічну допомогу в організації методичної роботи надає Київський Національний університет фізичного виховання і спорту згідно з угодою про науково-методичну співпрацю Кам’янської ЗОШ та Науково-дослідного інституту Національного університету фізичного виховання та спорту (2011 р.).

Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти забезпечує якісний супровід з питань впровадження в практику надбань передової педагогічної науки, інновацій та технологій та підвищення педагогічної кваліфікації кадрів.