«  Вересень 2019  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 15.09.2019, 15:52

Шкільна газета

У 1996 році в школі почали випускати власну газету «Калейдоскоп». Не зважаючи на свій юний вік, вона мала дуже багато друзів та постійних читачів. За вдале висвітлення дитячих і молодіжних проблем, хороший творчий потенціал в 2001 році редакція газети була нагороджена грамотою Спілки журналістів України.

З 2003 року газета була перейменована в «Палітру». На сьогоднішній день – це щомісячний інформаційний орган учнівського самоврядування, який випускається на шести друкованих сторінках. Учні, вчителі та батьки нашого закладу кожного місяця чекають появи чергового номеру газети, на сторінках якої висвітлюються всі події шкільного життя, друкуються матеріали, подані вчителями та їх вихованцями. Є колонка головного редактора, сторінки дитячої творчості та учнівського самоврядування, новини з перших уст, спорт-тайм та привітання з днем народження, фоторепортажі з місця подій.

«Палітра» має власний штат кореспондентів: від часу зародження газети нелегкий хліб журналістський гуртує довкола часопису школярів творчо обдарованих, для котрих мовленнєва культура, любов до слова і рідної школи є першорядними.

Біля колиски зародження шкільної газети стояв учитель інформатики Виноходов Андрій Анатолійович. Нині його справу продовжує заступник директора з виховної роботи Кавалер Олена Володимирівна.

Наша газета є одним із найважливіших факторів масової комунікації. Її назва «Палітра» символізує прагнення наших юних кореспондентів, фотографів, дизайнерів та інших мешканців шкільної країни до різноманітності у прояві своїх інтересів, смаків, нахилів, уподобань. Робота над її випуском стала першою сходинкою до прекрасної професії – журналістики, а для героїв публікацій газета стала першою відзнакою їх досягнень в засобах масової інформації.

У 2005 році частина вчителів школи пройшли курси «INTEL. Навчання для майбутнього», у 2011 році 100% опанували курс "Основи ІКТ" за програмою "Microsoft. Партнерство у навчанні". Учні 4-11 класів проходять факультативний курс "Intel. Шляхи до успіху". Тому вже декілька років ми успішно втілюємо в навчальній та виховній діяльності метод проектів, що дає свої суттєві позитивні результати. Так у вересні 2007-2008 н.р. у стінах школи був вперше реалізований проект «Вибори учнівської ради», в результаті якого учнівське самоврядування працює більш творчо та ефективно, а сам проект став традиційним шкільним заходом, який проходить щороку наприкінці вересня.

З 2010 року редакція газети бере участь у Національному конкурсі шкільних газет. У 2010 та 2011 року ми стали лауреатами конкурсу. У 2012 році сподіваємось на більш високі результати. Тож побажайте нам удачі...