«  Жовтень 2017  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 23.10.2017, 17:06

Педагогічний колектив

Навчально-виховний процес забезпечує творчий педагогічний колектив. З них:

• 29 мають вищу освіту,
  • 3 - середньо-спеціальну;
  • 9 вчителів-методистів;
  • 3 старших вчителя;
  • 5 переможці та призери районних та обласних конкурсів «Вчитель року»;
  • 4 вчителів нагороджені знаком «Відмінник освіти»;
  • 1 вчитель нагороджений знаком "Василь Сухомлинський".

Вчителі початкових класів

Волкова Надія Іванівна. Вчитель початкових класів. Вища освіта. Старший вчитель. Вища категорія. Педстаж - 39 років.
   Городецька Наталя Іванівна. Вчитель початкових класів.
Інд. навчання. Вчитель-методист. Вища освіта. Вища категорія. Педстаж - 29 років.
   Дініц Олена Вадимівна. Вчитель початкових класів. Вища освіта. Друга категорія. Педстаж - 15 років.

Дроздова Анна Павлівна. Вчитель початкових класів. Середньо-спеціальна освіта. 8 тарифний розряд. Педстаж - 6 років.
   Мельничук Тетяна Віталіївна. Вчитель початкових класів. Вища освіта. Вища категорія. Педстаж - 25 років.

Мордуєва Олена Василівна. Вчитель музики. Середньо-спеціальна освіта. 9 тарифний розряд. Педстаж - 34 роки.

Мойсюк Олена Іванівна. Вчитель початкових класів. Вища освіта. Вища категорія. Педстаж - 30 років.

Федоренко Анастасія Віталіївна. Вчитель початкових класів. Вища освіта. Друга категорія. Педстаж - 17 років.

Филоненко Людмила Іванівна. Вчитель початкових класів. Вища освіта. Перша категорія. Педстаж - 22 роки.

Ярошенко Ірина Іванівна. Вихователь ГПД. Середньо-спеціальна освіта. 9 тарифний розряд. Педстаж - 32 роки.

Вчителі суспільно-гуманітарного циклу

Гога Олег Петрович. Вчитель музики. Вища освіта. Перша категорія. Педстаж - 25 років.

Гордійчук Олена Станіславівна. Вчитель англійської мови. Вища освіта. Перша категорія. Педстаж - 22 роки.

Зиц Світлана Володимирівна. Вчитель історії, правознавства.
Старший учитель. Вища освіта. Вища категорія. Педстаж - 42 роки.

Корнєва Тетяна Геннадіївна. Вчитель зар. літератури, рос. мови, етики. Вчитель-методист. Вища освіта. Вища категорія. Педстаж - 34 роки.

Берестова Анна. Викладач психології. Вища освіта. Вища категорія. Педстаж -    років.

Сірякова Тетяна Анатоліївна. Вчитель української мови і літератури. Вища освіта. Вища категорія. Педстаж - 17 років.
   Шумова Інна Віталіївна. Вчитель української мови і літератури. учитель-методист. Вища освіта. Вища категорія. Педстаж - 31 рік.

Вчителі природничо-математичного  циклу

Білик Валентина Миколаївна. Вчитель математики. Вища освіта. Перша категорія. Педстаж - 15 років.

Бурцева Олена Іванівна. Вчитель фізики. Старший учитель. Вища освіта. Вища категорія. Педстаж - 32 роки.

Кавалер Олена Володимирівна. Вчитель математики. Вчитель-методист. Вища освіта. Вища категорія. Педстаж - 26 років.
   Кавалер Юрій Володимирович. Вчитель математики, креслення. Вчитель-методист. Вища освіта. Вища категорія. Педстаж - 28 років.

Озюменко Наталя Миколаївна. Вчитель біології. Вчитель-методист. Вища освіта. Вища категорія. Педстаж - 33 роки.

Рибіна Олена Олександрівна. Вчитель образотворчого мистецтва та трудового навчання. Вища освіта. Спеціаліст. Педстаж - 4 роки.

Орловська Олена Валеріївна. Вчитель географії. Вища освіта. Перша категорія. Педстаж - 14 років.

Вчителі спортивно-технологічного циклу

Гога Олег Петрович. Вчитель трудового навчання. Вища освіта. Перша категорія. Педстаж - 25 років.

Кавалер Олена Володимирівна. Вчитель інформатики. Вчитель-методист. Вища освіта. Вища категорія. Педстаж - 26 років.

Клименко Олександр Григорович.
Вчитель фізичного виховання. Вчитель-методист. Вища освіта. Вища категорія. Педстаж - 20 років.

Корнєв Микола Дмитрович. Вчитель фізичного виховання.
Вчитель-методист. Заслужений вчитель України. Вища освіта. Вища категорія.    Педстаж - 38 років.

Солдатов Дмитро Сергійович. Вчитель інформатики. Вища освіта. Вища категорія. Педстаж - 13 років.